Výkup nemovitostí

Výkup nemovitostí


Jste vlastníkem bytu, domu či pozemku a nejste ochotni či nemáte možnost čekat několik týdnů na finanční prostředky z prodeje Vaší nemovitosti?

Naše společnost Vám nabízí jedinečnou možnost okamžitého odkoupení Vaší nemovitosti.

Prověříme veškeré majetkoprávní vztahy a ihned po podpisu kupní smlouvy či smlouvy o převodu členských práv a povinností Vám vyplatíme kupní cenu.

Veškerý právní servis spojený s výkupem Vaší nemovitosti zajišťujeme zcela zdarma. Zaručujeme Vám seriózní jednání, profesionalitu a diskrétnost.

V případě, že máte zájem využít této naší služby, napište nám, budeme Vás neprodleně kontaktovat nebo volejte 220 190 991, 603 552 911, 602 789 166.

 

VÝKUP A ODDLUŽENÍ NEMOVITOSTÍ

Pokud jste v situaci, kdy nemůžete nebo jen prostě nechcete čekat, než Vám přivedeme kupce na Vaši nemovitost, jsme připraveni okamžitě (do 3 dnů) koupit Vaši nemovitost nebo Vám poskytnout finanční prostředky na oddlu- žení Vaší nemovitosti. Samozřejmě jsme připraveni i v těchto případech zajistit všechny potřebné formality a přebrat za Vás veškerou komunikaci s Vašimi případnými věřiteli, úřady, exekutory atd. Zaručujeme Vám seriózní jednání, profesionalitu a diskrétnost. Co slíbíme, to dodržíme!

 

ODMĚNA ZA VÁŠ TIP!

Víte o někom, kdo uvažuje o prodeji nebo pronájmu nemovitosti?

Pokud ano, napište nám na info@vivareality.cz, budeme Vás neprodleně kontaktovat nebo volejte.

V okamžiku uzavření Vámi doporučeného a námi realizovaného obchodního případu Vám vyplatíme odměnu ve výši 10.000,-Kč.