Podzimní akce Viva Reality s.r.o. (mobilní telefon iPhone 7 nebo Samsung Galaxy S7)

Podzimní akce Viva Reality s.r.o. (mobilní telefon iPhone 7 nebo Samsung Galaxy S7)


Pokud v termínu od 23.11.2016 do 31.12.2016 svěříte prodej Vaší nemovitosti naší společnosti, získáte  mobilní telefon iPhone7 nebo Samsung Galaxy S7.

  1. Podmínkou účasti v Podzimní akci Viva Reality s.r.o. (dále jen „podzimní akce“), je nabídnout v termínu do 31. prosince 2016 nemovitost na prodej, a to buď vyplněním formuláře „vložit nabídku“ na internetové adrese:  https://vivareality.cz/vlozit-nabidku/ nebo telefonicky na tel. 602 789 166 a současně uzavření výhradní smlouvy o zprostředkování prodeje nemovitosti nejméně na dobu 3 měsíců (dále jen „SOZ“).
  2. V případě, že dojde k naplnění uzavřené SOZ, tedy k realizaci prodeje nemovitosti a k úhradě sjednané odměny, máte nárok na mobilní telefon Iphone 7 32GB nebo Samsung Galaxy S7 dle vlastního výběru.
  3. Pořadatelem podzimní akce je společnost Viva Reality s.r.o., která si vyhrazuje právo na změnu pravidel. Adresa pořadatele: Viva Reality s.r.o., Komunardů 1130/25, Praha 7, 170 00, Česká Republika.

* V souladu se zněním zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a zákona č. 480/ 2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění svojí registrací uděluji společnosti Viva Reality s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním mých osobních údajů ve výše uvedeném rozsahu pro účely plnění dle podmínek této akce společností Viva Reality s.r.o. Současně souhlasím se zasíláním obchodních a marketingových sdělení na mou e-mailovou adresu. Všechny údaje jsem poskytl dobrovolně a společnost Viva Reality s.r.o. není oprávněna je poskytnout třetím osobám. Svůj souhlas můžu kdykoliv bezplatně odvolat.

vložit nabídku