BYDLET, RELAXOVAT, ODPOČÍVAT

PROJEKTZAHRADA RŮŽÍ

„Zahrada růží“ je novým, jedinečným projektem společnosti Itaka, umístěným v malebné vesnici Středokluky. Harmonický komplex panského sídla a statku pocházející z počátku 19. století, perfektně zachovaný do všech detailů a složený z několika hospodářských budov, byl renovován a přeměněn na prvotřídní obytný komplex – 45 bytů vysoké kvality, s výhledem na okolní překrásnou přírodu, soustředěné okolo dvou vnitřních dvorů, z kterých vznikne společná růžová a květinová zahrada, tedy místo ryzí krásy!

Zjistit více o cenách a půdorysech bytů

JEDINEČNÉDISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ

Hospodářské budovy jsou postaveny z kvádrového opukového zdiva, které jsme se snažili uchovat a odhalit ve většině interiérů. Úžasné, neporušené fasády neoklasicistního panského sídla a dalších budov (stáje, stodoly, hospodářské domky) byly plně zachovány ve své celistvosti, stejně jako pozoruhodné střešní dřevěné krovy a nosníky, které jsou ponechané odkryté v celém prostoru podkroví. Byla vybudována nová vikýřová okna, aby zajistila přísun spousty přírodního světla do podkrovního prostoru, a to v úžasném kontrastu ke starému uspořádání stavby a novým materiálům a při uplatnění citlivého přístupu.

Prohlédnout si fotogalerii

MODERNÍSTANDARDY

Celá řada původních detailů (okna, dveře, kamenné schody, podlahová dlažba, parkety apod.) byla zachována a zrenovována s maximálním pozorností ke každému detailu, což je přístup, kterým se můžeme pyšnit ve všech našich projektech. Vybrali jsme takové nové materiály, které se původním výborně hodí - dřevěné podlahy, přírodní kámen, keramické dlažby a skleněná mozaika.

Zjistit více o cenách a půdorysech bytů

Zjistit více o lokalitě


MÁTE ZÁJEM O PROHLÍDKU BYTU?KONTAKTUJTE NÁs